5/05/2017

KONKURS Szczęśliwa trójka

Coraz częściej łapię się na tym, że uwielbiam organizować konkursy. Pora więc na następny. Do wygrania 3 nagrody, więc będzie 3 zwycięzców :) 


1. "Dotyk ciemności" C.J. Robersts 


To nie jest kolejna książka o perwersjach, które chcielibyście powtórzyć w zaciszu własnej sypialni. To książka o tym, czego na pewno nie chcielibyście doświadczyć. Bezwzględnie penetruje najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki i stawia pytania o granicę między nienawiścią a oddaniem, między oprawcą a ofiarą.Caleb, człowiek o tragicznej przeszłości, która pozbawiła go ludzkich odruchów, uprowadza osiemnastoletnią Livvie i szkoli ją na seksualną niewolnicę. Ma stać się narzędziem zemsty, która pozwoli Calebowi rozliczyć się z przeszłością. Mężczyzna rozpoczyna tresurę Livvie, a ona, wciągnięta w niebezpieczną grę, całkowicie podporządkowuje się swojemu oprawcy. Caleb nie przewidział jednak, że między nim a dziewczyną pojawi się uczucie. Czy jednak relacja zrodzona z przemocy ma szansę przetrwać?

2. "Ponura drużyna" Luke Scull 


Militarna saga fantasy w stylu George’a R.R. Martina i Glenna Cooka.
Bogowie nie żyją, a świat potrzebuje bohaterów. Zamiast nich dostaje tylko Ponurą Drużynę: podstarzałych żołnierzy, kiepskiego maga, dwójkę sierot i sługę o dziwnych umiejętnościach. Czy ta dziwaczna zbieranina zdoła zagrozić despotycznemu tyranowi?

3. "Twoje piękne serce" Lauren Scruggs, Lisa Velthouse


Czy pragniesz czuć się piękną, kochaną i akceptowaną?
Lauren wie, jak trudno walczyć z brakiem pewności siebie i poczuciem zagubienia. Kiedy w wyniku uderzenia śmigłem samolotu straciła lewą rękę i oko, jej tożsamość, przyszłość i wiara w miłość Boga zostały poddane próbie. Bała się, że już zawsze będzie czuła się okaleczona. Jednak w najczarniejszej godzinie Bóg pokazał jej czym jest i skąd pochodzi prawdziwe piękno. To Jego miłość sprawia, że jesteśmy tak cudowni. Mając Boga w sercu, odnajdujemy piękno silniejsze niż jakiekolwiek wątpliwości i obawy. 
Pozwól zabrać się w podróż, która sprawi, że ta prawda ożyje i wszystko odmieni. W Twoim Pięknym Sercu Lauren omawia 31 najczęstszych problemów, przed którymi stajemy każdego dnia: wizerunek ciała, poczucie własnej wartości, presja mediów i otoczenia. Ta pełna nadziei książka, wypełniona dającymi otuchę pasażami z Pisma Świętego, pytaniami skłaniającymi do przemyśleń i inspirującymi grafikami, poprowadzi Cię i pokaże jak cieszyć się pełnią życia.

I co, wiecie o który tytuł chcecie powalczyć? :) Żeby wziąć udział w zabawie i wygrać którąś z nagród wystarczy w komentarzach napisać: 


  • Zaproponuj mi tytuł/serię/autora, które uważasz, że powinnam przeczytać. Różne gatunki i historie, ważne, żeby były poruszające/ciekawe/poprawiające humor... Na co według Ciebie i co ważniejsze DLACZEGO powinnam zwrócić uwagę.
  • Wybrać książkę, o którą walczysz: 1, 2 lub 3.

Zasady:

  • Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest autorka bloga Książkowe Wyliczanki
  • Konkurs trwa od 05.05.2017 do 15.05.2017 r. włącznie
  • Zwycięzcami zostanie osoby, których odpowiedź okaże się dla mnie najciekawiej uzasadniona. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ramach mojej subiektywnej oceny. 
  • Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe w komentarzach.
  • Wyniki konkursu pojawią się w ciągu czterech dni od jego zakończenia.
  • Jeśli osoby które wygrają, nie zgłosi się po wygraną w przeciągu 7 dni, zostanie wykonane dodatkowe losowanie w ramach pozostałych osób.
Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger