2/02/2022

10 Rocznica Książkowe Wyliczanki!


Przyszedł dzień, w którym powinnam dokonać sporo podsumowań i zastanowić się nad planami na przyszłość. Dokładnie dziesięć lat temu postanowiłam stworzyć blog i napisałam pierwszy post.

Od tego czasu z większą lub mniejszą intensywnością trwam przy tym postanowieniu, choć patrząc na pierwotne założenia, trochę się zmieniło. 10 lat to szmat czasu i z jednej strony mam wrażenie, że blog i social media z nim związane, są ze mną od bardzo dawna, a jednocześnie mam poczucie, że czas ten minął błyskawicznie.

Wejście do tego świata wiele mi dało: pozwoliło odkryć świat rynku czytelniczego trochę od zaplecza, pozwoliło poznać wiele świetnych osób z którymi dzielę swoją pasję czytelniczą, pozwoliło też otworzyć się na świat.

Dziękuję, że jesteście ze mną. Że czytacie bloga, wpisy na Facebooku i przeglądacie zdjęcia na IG. Nadal mam zamiar trwać w tym, co robię, bo sprawia mi to dużo przyjemności!

Żeby uczcić tą okrągłą rocznicę pojawią się konkursy z książkami, dokładnie z 10 tytułami. Od dziś codziennie na FB pojawi się nowy konkurs. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger