2/29/2012


Ostatnio codziennie kupuję jakieś książki. Trochę zaczynam się w tym gubić i dlatego postanowiłam że będę raz w miesiącu robić zestawienie nowo zakupionych pozycji. Koniec miesiąca jest najlepszym czasem na podsumowania. Oto kilka pozycji, którym nie mogłam się ostatnio oprzeć (kupionych po ostatnim wpisie w miesiącu):
To wszystko ebooki, i jeszcze jedna papierowa:
Jak zebrałam to wszystko razem to jakoś sporo wyszło. Muszę narzucić szybsze tempo czytania. 

3 komentarze:

 1. Ooo... bardzo ciekawe pozycje. Z chęcią bym przeczytała Umberto Eco. Ale... wersję papierową. Sama nie przepadam za e-bookami - męczy mnie po prostu czytanie przy komputerze. Hm... A zestawianie kupionych pozycji na koniec miesiąca to świetna sprawa. Sama tak robię na swoim blogu i szczerze jest to bardzo pomocne, bo wiem, jakie mam książki i od kiedy. ;)

  Pozdrawiam.!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję. Ja szykuje sie do kupienia czytnika. A przekonałam się do ebooków od kiedy mam laptopa no i... w pracy mogę w wolnych chwilach czytać bez krzywych spojrzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie zainteresowała okładka książki "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce" (zaraz zresztą przeczytam Twoją recenzję :D) A i mam wielką ochotę już od jakiegoś czasu na "Cmentarz w Pradze".

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger