1/04/2016

Rozdawajka, odsłona styczniowaZASADY: 


Ogólne:


- Zabawa jest cykliczna - miesięczna. Trwa do 31 maja 2016 roku. Każda odsłona trwa od 01-07 do 31 danego miesiąca.


- Odsłona pierwsza trwa od 10.11 do 30.11. 2015 roku. Odsłona druga trwa od 06.12 - 31.12.2015. Odsłona trzecia trwa od 04.01 - 31.01.2016


- Nagrodami w zabawie są książki z mojej biblioteczki. Książki są czytane zazwyczaj raz, a ich stan nie budzi zastrzeżeń.

Uczestnictwo w Zabawie:


- Udział w Rozdawajce może wziąć każdy, kto mieszka na terenie Polski (nie wysyłam paczek za granicę) i posiada adres mailowy

- Aby wziąć udział w zabawie należy pod postem wyrazić chęć udziału "Zgłaszam się", podać adres mailowy oraz w każdym miesiącu wybrać dwie książki, którą chce się dostać, zaznaczając, która jest ważniejsza.

- Dodatkowy głos można zdobyć poprzez odpowiedź na pytanie.

- Będzie mi miło jeśli udostępnicie informacje o zabawie, ale nie jest to wymóg konieczny.

Przebieg zabawy:


- Na początku miesiąca pojawi się post z pulą książek do wylosowania, spośród wskazanych tytułów należy wybrać dwa, które najbardziej chcielibyście dostać, zaznaczając który jest dla Was istotniejszy.

- Zwycięzca każdej edycji zostanie wylosowany po zakończeniu kolejnego miesiąca i otrzyma książkę, którą wpisał w zgłoszeniu. W danym miesiącu będzie dwóch zwycięzców.


- Przy losowaniu drugiego zwycięzcy jeśli obie osoby jako pierwszą wybrały tę sama książkę, druga osoba wygra książkę wybraną jako drugą. 

- Pozostałe książki wraz z nowymi egzemplarzami pojawią w kolejne odsłonie Rozdawajki

- Wyniki zostaną podane w przeciągu 7 dniu od końca miesiąca

- Wiadomość o wygranej wysyłam na wskazany przez Was adres mailowy, jeśli w przeciągu 7 dni nie otrzymam odpowiedzi, odbędzie się ponowne losowanie, a Wasza nagroda przepadnie. 

Informacje końcowe:


- Jeśli pojawią się pytania, wątpliwości itp. piszcie na adres: ksiazkowe.wyliczanki@gmail.comDo wygrania: (tytuły są podlinkowane)


Zadanie konkursowe (które pozwala otrzymać dodatkowy głos):


Podaj tytuł swojej ulubionej książki. Specjalnie zawężam odpowiedź do jednego tytułu, gdyż jest to wybór bardzo ciężki, czasem niemożliwy, z pewnością przyniesie zaskakujące odpowiedzi.

Sama miałabym problem z wyborem, ale ostateczne to "Ania z Zielonego Wzgórza" ukierunkowała mnie i dała dużą motywację czytelniczą. Mam zaczytany egzemplarz, znam tę historie na pamięć :)


Przykładowe zgłoszenie: 


Zgłaszam się:
Mój mail:
Odpowiedź: (opcjonalnie)
Wybieram książki: 1. 2. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger