5/21/2015

Konkurs z Wydawnictwem Literackim!

Kochani!

Kilka dni temu zakończyły się Warszawskie Targi Książki. Ponieważ wielu z Was nie mogło w nich uczestniczyć, postanowiłyśmy zorganizować konkurs zainspirowany nimi - i to niejeden, więc pilnie obserwujcie blog i facebooka!  

W tym konkursie do wygrania jest aż 6 książek, które będziecie mogli przeczytać dzięki uprzejmości Wydawnictwa Literackiego

4x "Wpadki i wypadki Josephine F." Mazarine Pingeot
1x "Lepsze życie" Anna Gavalda
1x "W domu Madame Chic" Jennifer L. Scott


Aby mieć szansę wygrać książkę należy mieć aktywny blog z recenzjami (min. 2-3 recenzje na miesiąc + blog aktywny od min 3 miesięcy), oraz wykonać jedno z podanych zadań/pytań konkursowych.

Zadanie nr 1. Wyobraź sobie że jedziesz na miesiąc na tropikalną, ciepłą wyspę. Kolorowe drinki, krystalicznie czysta woda i całe dnie błogiego wypoczynku. Niestety, możesz zabrać tylko 3 książki. Jakie wybierzesz i dlaczego, uzasadnij w kilku słowach.
Zadanie nr 2. Masz możliwość spotkać się na kolacji z jednym wybranym pisarzem/pisarką. Kogo wybierzesz i dlaczego, uzasadnij w kilku słowach.
Pytanie. Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna powędrować książka? Przekonaj nas. :)

Czas na odpowiedzi macie do środy 27 maja. 
Książki które chcecie otrzymać, wpisujecie jako pierwszą informację w zgłoszeniu, a potem wyraźne oznaczenie, na co odpowiadacie.
Zgłaszających się podzielimy na 3 grupy uzależnone od wybranego tytułu i wybierzemy subiektywnie najlepszą odpowiedź.
Konkurs jest przeznaczony dla osób, które są w stanie opublikować recenzję w ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jednak nie później niż do końca czerwca.


Powodzenia!

1 komentarz:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger