5/23/2015

Konkurs z Jaguarem!!!

Uwaga, uwaga!!!

Wydawnictwo Jaguar bardzo aktywnie wspomagało akcję loterii blogerskiej na Warszawskich Targach Książki. Dzięki jego uprzejmości mogę Wam dziś przedstawić konkurs, w trakcie którego macie możliwość wygrać jeden z dwóch prezentowanych niżej tytułów. 


Warunkiem koniecznym aby wziąć udział jest:
- być posiadaczem aktywnego bloga
- w ciągu miesiąca od zakończenia konkursu przeczytać i zrecenzować wygrany tytuł

Czy dla blogera jest to duża przeszkoda? Nie wydaje mi się ;) 

 • Organizatorem  nagród w "Konkursie z Jaguarem" jest blog Książkowe Wyliczanki, a sponsorem jest Wydawnictwo Jaguar, które przekazało powyższe egzemplarze. 
 • Nagrodami w konkursie są nowe egzemplarze książek.
 • Konkurs trwa w dniach 23.05.2015 - 31.05.2015 (do 23:59)
 • Wyniki konkursu pojawią się w ciągu dwóch dni od jego zakończenia.
 • Jeśli któraś z wylosowanych osób nie zgłosi się po wygraną w przeciągu 3 dni, zostanie wykonane dodatkowe losowanie w ramach pozostałych osób. 
 • W konkursie mogą wziąć jedynie osoby zamieszkałe na terenie Polski.
 • Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest: posiadanie aktywnego bloga od co najmniej 3 miesięcy oraz konieczność publikacji recenzji wygranego egzemplarza w przeciągu miesiąca od zakończenia konkursu.
 • Miło będzie mi jeśli udostępnicie informacje o konkursie i baner konkursowy, jednak nie jest to wymóg konieczny.
 • Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie muszą wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie oraz wybór jednego tytułu.
 • Aby dostać dodatkowy los należy wykonać zadanie przypisane do wybranej ksiażki.


Wzór Zgłoszenia: 

Zgłaszam się.
Adres e-mail: barwinka4@gmail.com
Wybieram książkę: Netergrim/Następczyni
Odpowiedź na polecenie (dodatkowy los, odpowiednio do 1 lub 2 tytułu)


1 egzemplarz "Nethergrim"

Aby zdobyć dodatkowy los należy wykonać poniższe polecenie:


Nethergrim, inaczej zwany Otchłannym. Postać wzbudzająca wielki strach wśród ludzi. Ale tak naprawdę nikt go nie widział, nikt nie wie jak wygląda. Postrach matek, porywający niewinne dzieci. Jak Ty wyobrażasz sobie tę postać? Spróbuj przedstawić mi ją swoimi oczami (sposób prezentacji dowolny: opis, obraz / rysunek)2 egzemlarze "Następczyni"

Aby zdobyć dodatkowy los należy wykonać poniższe polecenie:"Następczyni" to czwarty tom serii Rywalki. Jest ona oceniana bardzo różnie. Dlaczego, Twoim zdaniem, powinno się sięgnąć po historię tam przedstawioną? Co powoduje, że masz chęć poznać kolejny tom przygód bohaterki?

Odpowiedzi możecie wysyłać również drogą mailową (szczególnie w wypadku grafiki) na adres: ksiazkowe.wyliczanki@gmail.com

Zostaje mi życzyć Wam powodzenia!

20 komentarzy:

 1. Zgłaszam się.
  Adres e-mail: magda.borkowska4@wp.pl
  Wybieram książkę: Następczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się.
  Adres e-mail: aleksnadra@interia.eu
  Wybieram książkę: Netergrim

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się.
  Adres e-mail: wujekgrzyb20@gmail.com
  Wybieram książkę: Netergrim
  Odpowiedź na polecenie 1 poszła na maila :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się.
  Adres e-mail: dominika.justyna@poczta.onet.pl
  Wybieram książkę: Następczyni
  Baner: http://czytelniadominiki.blogspot.com/p/koknursy.html
  Co powoduje, że w dalszym ciągu chcę czytać tę serię? To bardzo dobre pytanie, bo sama się nad nim zastanawiałam. "Rywalki" były naprawdę bardzo dobre. To "Elita" mocno nadszarpnęła" moje dobre zdanie o serii. A jednak łapię się na tym, że w dalszym ciągu interesuje mnie jak to wszystko się potoczy. Zakończenie trzeciej części znam chociaż jej jeszcze nie czytałam. Umożliwiła mi to okładka i tytuł trójki, a także wiadomość o Eadlyn, która przybywa w czwartym tomie. Powieści Cass czyta się szybko, mają wzloty i upadki ( i cudowne okładki <3)... i taki bajkowy klimat. Która z nas nie chciała nigdy zostać księżniczką? Selekcja to seria dla starszych dziewczyn, które ciągnie do ładnych sukienek, przystojnych książąt i miłości. Nie sposób oprzeć się takiej kombinacji. Kiera ma w piórze coś takiego nieuchwytnego, co rozkazuje nam wręcz by poznać dalsze losy Ami, Maxona, a teraz i Eadlyn. No i nie oszukujmy się. Poprzednio był jeden facet książkę, a teraz będzie ich 35. Jeszcze nie książąt, ale liczba wie swoje ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  kasiaj1-86@wp.pl
  Wybieram : Następczyni
  Dlaczego chcę poznać następny tom serii? Bo wizyta w królestwie Illei była bardzo przyjemna i pozwalała oderwać się od rzeczywistości. ;) Jestem na bieżąco z tą serią i bardzo mnie ciekawi, jak potoczyły się losy bohaterów.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście, że się głaszam :)
  Adres e-mail: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
  Wybieram książkę: Następczyni
  Odpowiedź na polecenie:
  Książkę "Następczyni" należy przeczytać, choćby z jednego względu. Warto przekonać się, czy dzieci naszych bohaterów powielą błędy rodziców, czy może jednak błysną wyższym poziomem inteligencji. Poza tym nie można przecież odpuścić sobie przyjemności posiadania tak cudownie wydanej serii ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie moje klimaty, więc pozostaje mi innym życzyć olbrzymich pokładów kreatywności. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cóż szkoda, że mogą zgłaszać się blogi działające od przynajmniej 3 miesięcy . :c Pozostaje mi tylko zaproszenie do nas i ocenienie naszej pracy przez ekspertów;) : http://recenzje-z-nibylandii.blogspot.com/ Dziękuję i przepraszam, że może niewłaściwym miejscu to piszę .
  Gabriela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz idę pooglądać Wasz blog. Mam nadzieję, ze przy następnym konkursie już nic nie stanie na przeszkodzie, żebyś wzięła w nim udział :)

   Usuń
 10. Zgłaszam się!
  Adres e-mail: ola291998@wp.pl
  Wybieram: Nethergrim
  Zadanie: Taka postać musi być przerażająca. W tym wypadku na myśl przychodzi mi tylko jedno... http://i1.pudelekx.pl/43ceed75ff56c6111a9556f47b57588664a69b62/scc0-jpg Na początku nie wydaje się taki straszny, ale im mocniej się w niego wpatruję, czym więcej szczegółów zauważam, pojawia się u mnie takie dziwne uczucie. Kiedy mój wzrok kieruje sie na jego oczy, po plecach przechodzą mi ciarki. Ma w sobie coś, co każe mi uciekać, wyjść z aktualnej strony albo całkowicie wyłączyć komputer. Tak, jeśli ktoś spotkałby na swojej drodze Nethergrima, jestem pewna, że wyglądałby wlaśnie tak.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się! ;)
  E-mail: oxuria.oxu@o2.pl
  Wybieram: Nethergrim

  OdpowiedzUsuń
 12. Książki czytałam ale kibicuje innym :)
  PS. Śliczny szablon !

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się.
  Adres e-mail: andzia13a@wp.pl
  Wybieram książkę: Następczyni
  Odpowiedź na polecenie: Czytałam poprzednie tomy serii Rywalki i bardzo urzekła mnie nietypowa jak na nasze czasy historia, ponieważ teraz wszystko co wpada mi w ręce to wampiry, wilkołaki i inne powtarzające się historie. Podziwiam główną bohaterkę, ponieważ mimo swojej niskiej pozycji społeczniej miała na tyle determinacji i pewności siebie żeby dotrzeć tak daleko.. America i Maxon tworzą parę idealną i bardzo chciałabym dowiedzieć się jak dalej potoczą się ich losy. Chociaż jest to trochę przewidywalne ale przecież sama śiwadomość jaki będzie koniec nie może równać się ze wspaniałą lekturą by następnie podzielić się wrażeniami z innymi :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeju :( Wzięłabym udział, ale mój blog skończy 3 miesiące za 20 dni :( To nic, może w następnym konkursie uda mi się już wziąć udział ;)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się!
  kmka1296@wp.pl
  Wybieram: Następczyni
  Zadanie: Uważam, że powinno się sięgnąć po "Następczynię" chociażby ze względu na okładkę, która pięknie prezentowałaby się na półce. Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce, ale ta jest wyjątkowo śliczna. Bardzo ciągnie mnie do tej powieści, gdyż jestem ciekawa losów córki Maxona. A poza tym 35 chłopaków w pałacu! To istny raj dla dziewczyn. Bo spójrzmy prawdzie w oczy - która nie chciałaby być na miejscu Eadlyn?

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się.
  DoXxil
  Adres e-mail: dorotam03@gmail.com
  Wybieram książkę: Netergrim
  baner: http://zapach-stron.blogspot.com/p/konkursy.html
  Odpowiedź na polecenie, czyli radosna twórczość po 23 :)

  Coś na kształt piosenki na melodię ''Pszczółka Maja'' Wodeckiego

  Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie
  Netergrim co w cieniu kryje się
  jest z niego nawet spoko gość
  przyjaciół zawsze szuka on

  ten facet, który tutaj stoi to otchłanny
  wszyscy go tu znają, unikają
  on swych kumpli szuka wciąż
  świat swój pokazując im
  dziś spotka Was was ten miły, dzielny facet
  śmiały, spryty, rezolutny gościu
  choć samotny bywa wciąż,
  to pomaga wszystkim on

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger