2/02/2016

02.02.2012 - To już CZTERY LATA!Nigdy nie mogę zrozumieć jak to się dzieje, że mija tyle czasu. Dokładnie cztery lata temu pisałam pierwszy post, mając nadzieję, że znajdę w blogosferze swój kawałek miejsca, gdzie będę pisać dla siebie i dla Was. Wiele przez te cztery lata się zmieniło. Bywały lata dobre i złe. Udało mi się nawiązać współpracę z autorami, wydawnictwami i księgarniami. Z jednymi współpracuję do dziś, inne były czasowe lub jednorazowe. Dzięki blogowi otworzyłam się na liczne spotkania autorskie i imprezy książkowe. Od paru lat bywam na Warszawskich Targach Książki, od dwóch jeżdżę na targi do Krakowa.


W roku 2014 zmienił się adres bloga, który był bardzo dużą zmianą zarówno dla mnie jak i dla Was, co widać po statystykach. Na chwilę obecną coraz więcej osób odwiedza mój blog, mam nadzieję, że znajdujecie tutaj zawsze coś ciekawego. 

Nie będę przytaczać statystyk, ilości wejść i wyjść, osób powracających i nowych. Takie dane mogą interesować mnie, ale nie myślę, żebyście czytali je z przyjemnością. 

Cztery lata to dla mnie szmat czasu, choć z drugiej strony pamiętam jak dziś, co skłoniło mnie do założenia tej strony i jakie były moje pierwotne plany, które mocno się zmieniły. 

Chciałabym Wam podziękować, bo gdyby nie Wy na pewno nie miałabym tak dużo zapału i chęci żeby czytać i pisać, starać się cały czas rozwijać. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Mam nadzieję, że zostaniecie i również w przyszłości będziecie mnie odwiedzać.


Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger