2/28/2017

Nowości z lutego #02


Ten miesiąc nie obfitował ilość, ale za to zdecydowanie w jakość ;) Przez ostatnie dwa tygodnie nie dostałam żadnej nowej książki, za to te, które przyszły były przeze mnie od dawna wyczekiwane. Ciesze się, że nie mam szaleństwa w tym stosie, bo dzięki temu mogę sięgnąć po odrobinę starsze pozycje :) 

Egzemplarze recenzenckie: - "Akuszer bogów" Aneta Jadowska, wyd. SQN - po jesiennej premierze pierwszego tomu Nikity nie mogłam się doczekać, kiedy poznam dalsze przygody bohaterki. Jestem w trakcie lektury i na razie mocno wciąga.
- "Tajemnica zamku" Krystyna Mirek, wyd. Edipresse Książki - Krystyna Mirek przekonuje mnie do siebie coraz bardziej, wraz z każdą kolejną przeczytaną książką. "Tajemnica zamku" to świetna powieść historyczna/romans, o czym opowiem Wam więcej jeszcze w tym tygodniu. 


- "Anhusz" Martine Madden, wyd. Kobiece - myślałam że to ciekawa historia miłosna, jednak lektur tej książki zweryfikowała moje podejście. To książka zupełnie innego rodzaju, choć nadal się nią zachwycam. Już za chwilę pojawi się jej recenzja. A ze względu na zdublowany egzemplarz recenzencki będzie konkurs!


- "Królestwo za mgłą" Zofia Posmysz, wyd. Znak Horyzont - tematyka II wojny, a w szczególności obozów koncentracyjnych, jest trudna, momentami traumatyczna dla czytającego. Chciałabym jednak poznać wspomnienia pani Zofii. Niedługo zabieram się za ten tytuł.
- "Przekręt" Patryk Pleskot, wyd. Znak - hmm, to trochę niespodzianka, bo nie spodziewałam się tego tytułu. Na pewno przeczytam i opowiem Wam o moich wrażeniach, ale ta książka nie jest na szczycie mojej listy. 


- "Flower. Jak kwiat" Elizabeth Craft, Shea Olsen, wyd. Literackie - Wiele się spodziewałam po tej historii. Może nie liczyłam na nic ambitnego, ale miałam ochotę na lekki i ciekawy romans. Niestety męczyłam się przy lekturze, o czym więcej możecie przeczytać w RECENZJI.
- "Bez szans" Mia Sheridan, wyd. Otwarte - udało mi się przeczytać ten tytuł jeszcze przed premierą, a teraz przyszła mi wersja papierowa. To świetna historia, jedna z lepszych autorki, które miałam okazję czytać - RECENZJA


- "Załatw pogodę, ja zajmę się resztą" Renata Frydrych, wyd. Literackie - lekka i przyjemna lektura chodzi za mną od pewnego czasu. Mam nadzieję, że lektura sprawi mi sporo frajdy.

Zakup własny:- "Obsydian", "Oblivion" Jennifer L. Armentrout, wyd. Filia - wczoraj pisałam Wam o ostatnim tomie serii Dark Elements, zaraz po zakończeniu lektury zakupiłam pierwsze tomy serii Lux. Tylko nie wiem kiedy się za nie zabiorę ;) 

Widzicie coś dla siebie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger