2/02/2017

Piękna okrągła rocznica - PIĘĆ LAT


Uwaga, uwaga!

Stało się! Dziś mija dokładnie pięć lat, odkąd na blogu pojawił się pierwszy wpis. Pamiętam doskonale, co było motorem powstania tego bloga, a było to wydarzenie niestety smutne. Śmierć Wisławy Szymborskiej dała mi dużo do myślenia i to właśnie wtedy zdecydowałam się na własny blog. Zastanawiałam się, czy wytrwam w jego prowadzeniu.

Dziś wiem już, że to miejsce w którym się spełniam i które bardzo dużo mi dało. Rozwijam swoją pasję i jednocześnie dokształcam umiejętne przedstawianie myśli. 

Nie tylko wirtualne znajomości.

Przez pięć lat nawiązałam wiele znajomości bliższych i dalszych. Niektóre nie przetrwały, inne dopiero mają szansę się rozwinąć. Blogerzy i czytelnicy, autorzy i wydawcy - poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy wiele mnie nauczyli. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać te kontakty. 

Jesteście niezwykle ważni!

Bardzo dziękuję Wam za to, że mnie odwiedzacie i piszecie komentarze. To jest dla mnie niezwykle ważne i daje mi dużo motywacji do trwania i ciągłego rozwoju. 

Niepotrzebne, ale ciekawe...

Niedawno całkowita liczba wyświetleń przekroczyła 200 tysięcy, a co miesiąc odwiedzacie mnie ponad 8 tysięcy razy. Blog w ciągu swojego trwania zmienił swój adres, Ci z Was, którzy odwiedzają mnie od dawna mogą pamiętać "parechwilwytchnienia". 


Było nas dwie...

Przez długi czas pisałyśmy we dwie - ja i Ola. Razem rozwijałyśmy to miejsce, pisałyśmy recenzje z różnych gatunków i ciekawe wpisy o książkach. W zeszłym roku Ola stwierdziła, że na chwilę obecną nie będzie więcej pisać i odeszła z bloga. 

Rocznica dla mnie i dla Was!

Żeby uczcić te okrągłe pięć lat mam dla Was zabawę, którą stworzyłam wraz z Natalią z bloga Książkowe kocha, nie kocha. Natalia niedługo, bo 21 lutego obchodzi czwartą rocznicę bloga. Chcemy, żebyście świętowali razem z Wami i dlatego w okresie od 2 do 21 lutego pojawią się konkursy, gdzie będziecie mogli wygrać książki i gadżety okołoksiążkowe. Konkursy pojawią się zarówno na fanpage'ch naszych blogów jak i na blogach. Miejcie oczy otwarte, bo do wygrania naprawdę ciekawe tytuły. Przeczytajcie więcej o Wystrzałowych Urodzinach Książkowych.

Świętujemy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger