10/04/2015

Wyniki konkursu na wymarzoną książkę!

Kazałam Wam trochę czekać na wyniki, wybaczcie ale wyłonienie zwycięzców nie było wcale łatwe. Do tego wyskoczył mi weekendowy wyjazd, ale tak ładnej pogody nie można było zmarnować, prawda? 

Wybieraliście bardzo różne książki, dlatego czytałam z zainteresowaniem Wasze wypowiedzi, nie tylko ze względu na samą ich formę ale na tytuł i autora. Muszę przyznać, że nie wszystkie pozycje znałam, teraz nadrobiłam ten błąd i doszło mi parę dodatkowych lektur ;) 
Poniżej przedstawiłam okładki wszystkich tytułów, o których pisaliście: 


Do konkursu zgłosiło się 23 osoby, dwie wybrały ten sam tytuł "Oddam ci słońce". Muszę przyznać, że wybór nie należał do łatwych. Wiele razy czytałam Wasze wypowiedzi, żeby w końcu zdecydować się na dwie ostateczne. Gdybym mogła sobie na to pozwolić z pewnością wyłoniłabym większą liczbę zwycięzców, a tak niestety musiałam z ciężkim sercem niektórych wykluczyć. I tak ostatecznie zwyciężyli: 

Sylwia Król,


której marzy się ilustrowana wersja "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego" 

Czytając Twój wpis widziałam prawdziwą pasję. Przypomniała mi się też moja przygoda z inną serią, która w bardzo podobny sposób czytałam i słuchałam w dzieciństwie i do której wracam po dziś dzień, a książki z tej serii są porządnie zaczytane. Natomiast czytając pierwszy tom słyszę głos Franciszka Pieczki. Chodzi o przygody Ani Shirley. Dlatego też chciałabym spełnić Twoje marzenie i ilustrowana wersja pierwszego tomu Harry'ego Pottera trafi w Twoje ręce.

Zawsze uśmiechnięta!, 


która wierzy, że książka "Światło, którego nie widać" to książka którą pokocha.Ujęła mnie Twoja fascynacja Paryżem, ale również duży wpływ na mój wybór miała sama książka o której nie słyszałam a która (mam wrażenie) również mnie oczaruje. Więc dziękuję Ci za odkrycie przede mną tej historii, w zamian sama staniesz się posiadaczką jej egzemplarza :) 

Zaraz zabieram się za pisanie maili do nagrodzonych uczestniczek. 

Przykro mi, że mogłam nagrodzić tylko te dwie osoby, ale mam nadzieję, że spróbujecie w przyszłości. W najbliższych dniach planuję kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz "Magika" Magdaleny Parys z autografem autorki. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger