1/01/2017

Stosik grudniowy #12


Przyszła pora na ostatni stos nowości, które pojawiły się u mnie w ostatnim miesiącu ubiegłego roku.  Nie ma tego dużo, choć nie udało mi się zupełnie ograniczyć. Pojawia się kilka tytułów przedpremierowych. 


Egzemplarze recenzenckie:- "Moja siostra mieszka na kominku" Annabel Pitcher, wyd. Papierowy Księżyc - historia, która pokazuje wiele dzisiejszych problemów, dająca dużo do myślenia RECENZJA
- "Siedem minut po północy" Patric Ness, wyd. Papierowy Księżyc - miałam okazję obejrzeć ekranizację tej historii, która wycisnęła mi trochę łez. Liczę, że książka wzruszy mnie równie mocno. - "Noc kupały" Katarzyna Berenika Miszczuk, wyd W.A.B. - po lekturze "Szeptuchy" wiedziałam, że muszę sięgnąć po kolejny tom. Na dniach podzielę się z Wami wrażeniami z lektury, która już za mną. 
- "Sezon na cuda" Magdalena Kordel, wyd. Znak - wszystkie wcześniejsze lektury autorki sprawiły mi mnóstwo radości. Ten tom jest równie przyjemny, o czym więcej opowiem na dniach. - "Caraval" Stephanie Garber, wyd. Znak Literanova - mocno wyczekiwany tytuł, który swoją premierę będzie miał dopiero w lutym. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam tę historię. 
- "Naznaczeni śmiercią" Veronica Roth, wyd. Jaguar - poprzednia trylogia autorki była naprawdę świetna. Czy i ten tytuł mnie zaskoczy? 


- "Złota godzina" Sara Donati, wyd. Kobiece - długo czekałam na ten tytuł, kiedy przyszedł zachwycił mnie objętością. Mam nadzieję, że równie mocno zachwyci mnie jej treść.


- "Kółko się zakochuje" Zyta Kowalska, wyd. Novae Res - historia grupy przyjaciółek. Liczę, że zrobi na mnie duże wrażenie. 
- "Araf" Elif Shafak, wyd. Znak - poprzednia książka autorki "Uczeń architekta", bardzo mi się podobała. Ta historia osadzona jest w dzisiejszych czasach. Niedługo Wam o niej opowiem.
- "Mimo naszych kłamstw" Tarryn Fisher, wyd. Otwarte - ostatni tom historii Olivii, Caleba i Leach. Do końca nie wiadomo jak potoczą się losy bohaterów i czy w końcu miłość zwycięży. 

Egzemplarze własne:- "Niebezpieczna gra" Joanna Opat-Bojarska, wyd. Czwarta Strona - spotkanie autorskie z autorką na początku miesiąca zaowocowało zakupem najnowszej książki. Po kryminały sięgam rzadko, ale tym razem zrobię wyjątek. Z kilku względów. 


- "Pisane szkarłatem" Anne Bishop, wyd. Initium - przy okazji najnowszego tytułu postanowiłam uzupełnić serię. W ten sposób pierwszy tom znajduje się na mojej półce. O moich wrażeniach pisałam już dawno KLIK
- "Naznaczona" Anne Bishop, wyd. Initium - nie mogę się doczekać, kiedy poznam dalsze losy bohaterów. Poprzednie tomy były świetne. 

Widzicie coś dla siebie? Na recenzje których tytułów czekacie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger