4/30/2018

Wyciągnięte ze skrzynki, odebrane na poczcie, lub od sąsiadów, kupione... czyli stos kwietniowy!


Ten miesiąc jest o wiele spokojniejszy w nowe pozycje. Dotarło do mnie tylko pięć tytułów, a to i tak wszystkie pod koniec miesiąca. Jednak ilość nie przekłada się na jakość, a tą oceniam wysoko :) 
Otrzymane od wydawnictw: (poziomo)


- "Post scriptum" Milena Wójtowicz, wyd. Jaguar - nowa książka autorki, która już wcześniej wydała kilka ciekawych tytułów w gatunku lekkiej fantastyki. 
- "Kości proroka" Ałbena Grabowska, wyd. Marginesy - dużo słyszałam o pisarce, ale dopiero jej najnowsza książka będzie moim pierwszym spotkaniem. 
- "Przyciąganie" Elżbieta Rodzeń, wyd. Zysk i S-ka - jestem bardzo ciekawa tego tytułu i mam nadzieję, że się nie zawiodę. 
- "Scarlet" Merisa Meyer, wyd. Papierowy Księżyc - mój patronat. Drugi tom Sagi Księżycowej pozwala spotkać się Kopciuszkowi i Czerwonemu Kapturkowi. 
- "Okruch" Anna Ficner - Ogonowska, wyd. Znak - zupełnie niespodziewana przesyłka, ale miałam okazję poznać już wcześniej twórczość autorki i dlatego z chęcią poznam się z tym tytułem. 

Nabytki własne: (pionowo)


- "Tomek w Gran Chaco" Alfred Szklarski - dwa ostatnie tytuły kończą uzupełnianie mojego nowego wydania przygód Tomka Wilmowskiego. 
- "Tomek u źródeł Amazonki" Alfred Szklarski - j.w.


Co myślicie o tych tytułach? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger