9/02/2018

Wyciągnięte ze skrzynki, odebrane na poczcie, lub od sąsiadów, kupione... czyli stos sierpniowy!


Kończymy wakacje. Choć etap nauki już dawno za mną, nadal patrzę z sentymentem na te dwa miesiące, sama staram się w tym czasie odpuścić. Nie znaczy to jednak, że nie czytam. Może recenzji jest na blogu mniej, to czytam nadal dużo, sporo też pozycji do mnie dociera. W sierpniu dostałam takie tytuły. 

- "Tajemniczy czarny kot. Legendy i przesądy" Nathalie Semeniuk, wyd. Alma-Press - niewielka, ale przepięknie wydana książeczka traktująca kotach na przestrzeni wieków. Dla każdego fana tych zwierząt pozycja obowiązkowa.
- "Diabelski Młyn" Aneta Jadowska" wyd. SQN - zakończenie przygód Nikity. Kiedy zabierałam się za pierwszy tom przygód bohaterki, miałam mieszane uczucia, teraz muszę przyznać, że to ulubiona postać spod pióra Anety, dlatego odkładam lekturę tego tomu, żeby przedłużyć sobie przyjemność czekania. 
- "Noblista z Nowolipek" Marek Górlikowski, wyd. Znak - niespodziewana przesyłka, ale na pewno wcześniej czy później do niej zajrzę. Świetnie wydana historia o Polaku, który brał udział w tworzeniu bomby atomowej. 
- "Antybiotyki z Apteki Pana Boga" Zbigniew T. Nowak, wyd. AA - czym jestem starsza, tym większą uwagę zwracam na naturalne sposoby ochrony zdrowia. Wiele przepisów przepadło w historii mojej rodziny, dlatego ciesze się, że są autorzy, którzy je odkrywają na nowo.
- "Zioła z Polskich Łąk" Zbigniew T. Nowak, wyd. AA - jw
- "Domowa spiżarnia zdrowia" Zbigniew T. Nowak, wyd. AA - jw
- "Inne Światy" Antologia Opowiadań, wyd. SQN - podczas majowych targów w Warszawie ta książka wzbudzała spore zainteresowanie. Teraz mam okazję sama poznać historię w niej zawarte, inspirowane obrazami Jakuba Różalskiego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger