7/25/2015

Hooray, hooray, it's a holi-holiday!Kochani! 
Sezon wakacyjny w pełni, wielu z Was pewnie już nawet jest po urlopach. Część jednak dopiero na niego jedzie, w tym my. :)
W pierwszej połowie sierpnia ruch na naszym blogu może być dużo mniejszy, ponieważ obie z barwinką wyjeżdżamy. Barwinka urlopuje się w dniach 25.07- 9.08, ja od 26 lub 27.07, choc mnie jest trudniej ustalić koniec wyjazdu, sądzę że w połowie sierpnia już wrócę do regularniejszego pisania, obecnie jestem przed wyjazdem i w trakcie przygotowywania do remontu. Oczywiście, będę miała laptop i normalny dostęp do wifi, więc nie wykluczam aktywności. Wracamy w sierpniu, barwinka 10-go, ja kilka dni po niej, obie z pokaźną ilością książek zrecenzowanych i gotowych do napisania im recenzji, bo jakie to wakacje bez nich?
Po powrocie mam nadzieję przedstawić Wam sporo zmian na blogu, oraz opowiedzieć o czymś, nad czym obecnie z barwinką pracujemy, a co - miejmy nadzieję - ułatwi Wam poruszanie się po wielu recenzjach, jakie już u nas zagościły.
Dodatkowo mam do Was pytanie - czy chcielibyście post o Lublinie? O jakichś ciekawych zakątkach, knajpkach, które może uda mi się odkryć, pokazania Wam Starego Miasta? Byłoby to coś w rodzaju "kącika włóczykija", ukazanie Wam miasta drogiego mojemu sercu, o wiele bardziej drogiego niż hałaśliwa i tłoczna Warszawa.
Prawdopodobnie w chwili, kiedy czytacie ten wpis, my się pakujemy.
Do zobaczenia po przerwie przy okazji regularnych wpisów!

6 komentarzy:

 1. W takim razie dziewczyny, życzę miłego wyjazdu i czekam na was w połowie sierpnia! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Lublina nie znam, ale chętnie poczytam o jakiś ciekawych zakątkach tego miasta.
  Życzę udanego wypoczynku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wyjazdu :) Raczej udanych wyjazdów :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze noweposty bedą mile widziane...
  Udanego urlopu/wyjazdu dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego wypoczynku dziewczęta:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpoczywajcie dziewczyny ☺życzę Wam cudnej pogody.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger