7/15/2015

WYNIKI KONKURSU "Musiałam umrzeć" Marina Achmedowa

Uwaga, uwaga!

Przyszła pora na wyniki konkursu, na które na pewno część z Was czeka. Nagroda główna - książka "Musiałam umrzeć" Mariny Achmedowej została przyznana w drodze losowania. Większość z Was zasłużyła sobie na dodatkowe losy. Poniżej możecie zobaczyć listę osób, z których stworzyłam losy. Tak wyglądają gotowe losy chwilę przed podłączeniem "maszyny losującej" ;) Jeszcze chwila i okaże się, kto zostanie zwycięzcą w tym losowaniu!


Zwycięzcą zostaje: 

Iza Batraniec!


To jednak nie koniec. Mam jeszcze nagrodę-niespodziankę, która również trafi do jednego z Was. W tym wypadku to był mój subiektywy wybór i muszę przyznać, że nie był on prosty. Więcej niż jedna odpowiedź sprawiła, że miałam ochotę wybrać tę właśnie osobę. Jednak zasady są nieubłagane, dlatego ostatecznie wybrałam odpowiedź na pytanie, które napisała black_tree: 


 Zaraz wyślę do Was maile z dalszymi informacjami odnośnie wysyłek. 

Serdecznie gratuluję!

Jednocześnie przypominam, że na blogu trwa drugi konkurs, w którym możecie wygrać książkę "Miłość na Bali" Tanya Valko. Do 21 lipca możecie zgłaszać się po wygraną. Jestem w trakcie lektury tej książki, wciągająca :D

9 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger