9/11/2017

Czaromarownik 2018 - kalendarz dla każdej kobiety


We współczesnym, zabieganym świecie wiele spraw nam umyka. Nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich kwestii, które mamy zrobić: czy to w domu, czy w pracy. Różne mamy sposoby na przypomnienie: karteczki na lodówce, przypomnienia w telefonie... Najlepszym jednak sposobem na jedno miejsce jest kalendarz książkowy. Tam zapiszemy wszystkie plany, spotkania i zadania. Zawsze pod ręką, w torebce, idealnie spełni swoje zadanie. 

Chciałabym Wam przedstawić propozycję kalendarza na rok 2018 od Wydawnictwa Kobiecego. Stworzony przez kobiety dla kobiet, magiczny kalendarz, który oprócz swoich podstawowych zadań, pozwoli nam zgłębić trochę magii - poznajcie CzaroMarownik 2018.


CzaroMarownik to kalendarz, gdzie od pierwszych kartek widać, że to miejsce dla kobiet. Dużo miejsca na notatki (co istotne, również te weekendowe), na pewno sprawdzi się dla wielu osób. Sama zazwyczaj robię duże zapiski i wiem, jak ważna jest ilość miejsca. Po każdym tygodniu znajduje się strona z poradami, ciekawymi kwestiami dotyczącymi życia codziennego, poradami jak zmienić niektóre nawyki, drobnymi elementami magii - 52 strony z ciekawymi dodatkami, z pewnością każdej z nas pozwolą znaleźć coś dla siebie. 
Każda z nas jest inna i przyciągają ją inne rzeczy - dlatego też w kalendarzu znajdziecie kwestie związaną z urodą (świetny przepis na peeling truskawkowy), modą (co każda z nas powinna mieć w szafie), domem (lubicie styl skandynawski?), kuchnią (czego w niej nie łączyć i dlaczego), kwestiami na pograniczu magii (Noc Kupały do dziś zostawiła swój ślad), praktycznymi poradami (na co zwrócić uwagę w opisach produktów) i wiele, wiele innych.

Porady dotyczące pisania listów, taka trochę retro rozrywka  - dla mnie piękna sprawa.

Kalendarz przestawia również często istotne kwestie faz księżyca i związanych z nimi znaków zodiaku. Nie obejdzie się bez horoskopu na cały rok, kamieni szlachetnych, Feng Shui, magicznych świec, afrodyzjaków...


Twarda oprawa i stonowana, a jednocześnie lekko magiczna okładka to idealne uzupełnienie CzaroMarownika 2018. Dla mnie to pozycja obowiązkowa, mam nadzieję, że Was również skusi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger