8/04/2018

Wyciągnięte ze skrzynki, odebrane na poczcie, lub od sąsiadów, kupione... czyli stos lipcowy!


Kolejny miesiąc minął, pora więc pokazać tytuły, które w tym czasie do mnie trafiły. Otrzymane od wydawnictw: (lewa i środek)


- "Dziewczyny z Wołynia" Anna Herbich, wyd. Znak Horyzont - rozmowy, które prowadzi Anna Herbich są niezwykle emocjonalne. Pamiętam swoje spotkanie z "Dziewczynami z Syberii", które bardzo mocno przeżyłam. Wiem, że w wypadku powyższego tytuły będzie tak samo. 
- "Ogród Zuzanny t. 2" Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska, wyd. WAB - świetna kontynuacja, o której możecie więcej przeczytać w RECENZJI.
- "Randka z Homo Sapiens" Penny Reid, wyd. Poradnia K - skusiłam się i jestem ciekawa tej serii. Mam nadzieję, że to będzie ciekawa przygoda.
- "Przyjaciele bez bonusu" Penny Reid, wyd. Poradnia K - j.w.
- "Dwór 1. Liam i mapa wieczności" Evelyne Brisou-Pellen, wyd. Widnokrąg - czasami książki dla młodzieży potrafią pozytywnnie zaskoczyć, mam nadzieję, że tak się stanie w tym wypadku. 
- "Dwór 2. Clea i wrota do świata duchów" Evelyne Brisou-Pellen, wyd. Widnokrąg  - j.w.
- "Tajemnice Starego Domu" Ilona Gołębiewska, StoryBox.pl (audiobook) - pierwszy tom w audiobooku bardzo mi się podobał, dzięki świetnej lektorce - Joannie Gajór, dlatego z chęcią poznam kontynuację losów bohaterów czytaną przez lektorkę. 

Nabytki własne: (prawa)


- "Szalona wiosna" Aleksandra Tyl, wyd. Prozami - ostatni tom "Czterech pór roku", którego jestem niesamowicie ciekawa, a i słyszałam, że potrafi nieźle wciągnąć i zaskoczyć. 


Widzicie coś dla siebie? Czytaliście którąś z powyższych książek, albo czekacie na którąś z nich? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger