11/03/2017

Propozycja kalendarza "Sekretnik Szeptuchy" Katarzyna Berenika Miszczuk


Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, choć może sobie tego jeszcze nie uświadamiamy. Powoli pora jednak na przejrzenie propozycji kalendarzowych na roku 2018. Każdy zabiegany człowiek nie wyobraża sobie codziennego życia bez notesu lub kalendarza. Księgarnie i sklepy już oferują ich pod dostatkiem, jednak większość z nich to pozycje "bez duszy". Może warto jednak kupić coś bardziej spersonalizowanego, co nie tylko sprawdzi się w codziennym zabieganiu, ale również pozwoli się zrelaksować, a także przedstawi trochę porad życia codziennego? 


"Sekretnik Szeptuchy" to kalendarz stworzony jako "dodatek" dla fanów "Kwiatu Paproci", serii fantastycznej Katarzyny Bereniki Miszczuk. Z pewnością osoby które znają wydane dotychczas trzy tomy historii świetnie się w kalendarzu odnajdą. Jest to również pozycja dla osób, które lubią słowiańskie klimaty, wierzenia, porady zdrowotne, czy te dotyczące życia codziennego. 


"Sekretnik..." jako kalendarz posiada sporo miejsca na codzienne notatki, na każdej stronie znajdują się dwa kolejne dni roku, choć niestety brakuje tam informacji o poszczególnych dniach tygodnia. 

Kalendarz zawiera również sporo dodatków w postaci fragmentów Kwiatu Paproci i to zarówno tych trzech dotychczas wydanych, jak i dopiero przyszłościowo wydanego "Przesilenia". Znajdziecie tam również kilkanaście scen z historii, które mogą okazać się świetnym sposobem na relaks, przy ich kolorowaniu. 


Na kartach kalendarza znajdziecie bardzo ciekawe i praktyczne porady dotyczące ziół, przepisów na mikstury zdrowotne, czy inne codzienne przypadki. Jednocześnie jest też trochę tych bardziej "magicznych" kwestii, dotyczących dawnych wierzeń słowiańskich, demonów, bogów. Znajdziecie tu również ważne daty z kalendarza słowiańskiego.


W kalendarzu znajdują się też testy, które pozwalają sprawdzić, czy jesteś prawdziwą Słowianką, jak bardzo znasz przyrodę, wierzenia, czy jesteś w stanie zostać Szeptuchą. 

Na końcu znajduje się kalendarz na rok 2019 oraz sporo miejsca na notatki. 


Wszystko znajduje się w świetnym opakowaniu. Półtwarda okładka, nieodzowna wszyta wstążka, która pozwala łatwiej odnaleźć się w bieżącym dniu oraz biały papier sprawiają, że korzystanie z tego tytułu to sama przyjemność. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2014 Książkowe Wyliczanki , Blogger